Wystawa posterowa, podsumowująca projekt roczny "Praga regalis et imperialis"

W dniach 7-14 listopada 2023 w łączniku na Wydziale Sztuk Pięknych można było oglądać wystawę posterową, prezentującą przebieg wyprawy do Czech w ramach projektu rocznego "Praga regalis et imperialis. Średnioeiczna stolica Przemyślidów i Luksemburgów" Na wystawie oprócz sprawozdania z realizaji projektu, zaprezentowaliśmy praskie szkice Justyny Wojnowskiej, studentki II roku ODK s2 i animatorki ruchu Urban Sketchers Poland. Wystawę przygotowały  Lena Rydelska, Maria Hotel, Justyna Wojnowska oraz Weronika Brączkowska, autorka posterów.

W dniu 7 listopada, w ramach wernisażu miało miejsce oficjalne podsumowanie projketu z udziałem władz uczelni i wydziału.

Serdecznie dziękujemy za przybycie na oficjalne podsumowanie Pani Prorektor UMK ds. Studenckich, prof. Beacie Przyborowskiej, Pani Dziekan WSzP, prof. Joannie Kucharzewskiej, gronu profesorskiemu, paniom z dziekanatu oraz naszym kolegom z Koła.