2010/11, Zajęcia terenowe2

Powrót do listy spotkań

II Targi Studenckich Kół Naukowych, 15 grudnia 2010r.

Koło miało okazję zaprezentować swoje stoisko na II Targach Studenckich Kół Naukowych organizowanych przez Centrum Wsparcia Studenckich Kół Naukowych oraz Fundację Amicus UNC. Poniżej krótka fotorelacja z przebiegu Targów:)

Średniowieczna Iza i nasze stoisko...                                                      ...które cieszyło się zainteresowaniem mediów:p

A to targowa reprezentacja...                                                      ...która również przyciągnęła oko kamery:)

Jeszcze ostatnie przygotowania                                                                          I już witamy pierwszych gości:)

Opowiadamy o spotykaniach...                                                                                     ...projektach...

...planach...                                                                                    ...prezentujemy zdjęcia z objazdów.

Z czasem kołowa ekipa się powiększyła                                                                              "Klasowe" zdjęcie:)

A co Łoś ma w siatce, że tak się cieszy?                                                                   No tak! Prowiant dla "Stoiskowych":)

Akcenty międzykołowej współpracy:)

Powrót do listy spotkań