Tomasz

Szlachetna Paczka 2020 (finał), 13 XII 2020 r.

Jak co roku, od niepamiętnych i zamierzchłych już czasów, pradawnym Kołowym zwyczajem, postanowiliśmy i w grudniu tego (jakże wyjątkowego!) roku przygotować świąteczną paczkę wybranej, potrzebującej rodzinie z województwa kujawsko-pomorskiego.
Kołowe elfy (młodsze i starsze) w ubiegły czwartek (10 grudnia) oraz niedzielę (13 grudnia) dzielnie pakowały podarki ofiarowane przez Kołowiczów, Kołowych przyjaciół, Kołowych absolwentów, Kołowe rodziny oraz studentów I i II roku Ochrony Dóbr Kultury.
Tegoroczna paczka PRZESZŁA NASZE NAJŚMIELSZE OCZEKIWANIA! Zarówno pod względem jej wycenionej wartości finansowej, jak i ilościowej (18 kartonów + dostarczona bezpośrednio do domu naszej rodziny lodówka i kuchenka!). Organizacyjnie (mimo reżimu sanitarnego - stąd podział pakowania na dwa dni) też Kołowicze stanęli na wysokości zadania.
TAKIEJ PACZKI KOŁO I PRZYJACIELE JESZCZE NIGDY NIE ZROBILI! To wielki i szczęśliwy dla nas dzień! Jesteście wielcy!
Kilka godzin temu Wiktor, Ala i Tomasz zawieźli paczkę DWOMA SAMOCHODAMI do paczkowego magazynu w Świeciu.
Wielkie podziękowania kierujemy do wszystkich darczyńcow! To nasze wspólne dzieło - choć nie wszystkich widać na zdjęciach!
 
 
 
 

To była już SIÓDMA Szlachetna Paczka zorganizowana samodzielnie przez nasze Koło. Do 2013 roku wspomagaliśmy w tym zakresie działania Samorządu Studenckiego WSP - dodajmy, że były czasy gdy mieliśmy tam swoich przedstawicieli, nawet w pewnym momencie mieliśmy większość konstytucyjną :-)
Wspomnijmy poprzednie kołowe "paczkowania"